НОВЫЕ САЛОНЫ

Кабинет косметолога Екатерины Цэруш

Массаж
Косметология

Одесса
ул. Левитана, 34
2018-07-25


Фиджи, салон красоты (Beauty studio Fidji)

Салоны красоты. Одесса.

Одесса
ул. Марсельская, 58
2018-07-20


Блитц-фит (Blitz Fit), фитнес студия

Фитнес клубы Одессы

Одесса
Дерибасовская, 1, (вход с ул. Качинского)
2018-07-17


Студия макияжа ЖМ Радужный

Визаж

Одесса
ЖМ Радужный, 16/2
2018-07-17


Малина, ногтевая студия

Педикюр и маникюр в Одессе

Одесса
пл. Греческая, 3/4, ТЦ "АФИНА", 5-й этаж
2018-07-10


Отзывы о салонах

Шарм-Клео

Салон среднего уровня, когда-то лет 15-20 назад пользовался популярностью. Но сейчас клиентов почти нет, цены стали очень высокие, всё сразу не озвучи...


Сафари

Ценник высокий, думала мастера толковые, в итоге покрасили на два тона темнее, нежеле мой обычный цвет волос, стрижка не укладывается. Через неделю за...


Гламур (Ильфа и Петрова)

Ни ногой туда! Позвонила спросила когда сегодня меня могут принять на маникюр, записали на 16-00, пришла к назначенному времени, попросили подождать...


Этерия

Работала в этом салоне. Очень хороший доброжелательный коллектив, который всегда расскажет, подскажет, поможет и направит! Зарплату выплачивают воврем...


m.street Черное море

Парикмахерской в смысле помещение хoрошее Мастера не имеют опыта. Была 10.07.2018 Красила волос, цвет не тот, но сегодня приехала домой в Германию и...17 листопада. День захисту чорних котів в Італії.

Щорічно 17 листопада в Італії відзначають вельми незвичайне свято - День захисту чорних котів (також відомий як День чорних кішок), який був заснований з ініціативи активістів італійської Асоціації із захисту навколишнього середовища і тварин (AIDAA) і вперше відзначався в 2007 році.

17 листопада. День захисту чорних котів в Італії.

Відомо, що у багатьох народів чорні коти вважаються символом нещастя. З давніх-давен їм приписувалися магічні властивості, їх називали втіленням нечистої сили і першими помічниками відьом і чаклунів. І хоча Середньовіччя залишилося позаду, темні забобони живі досі - і страждають від них, в першу чергу, чорні кішки. Відома пісня про те, що «только черному коту и не везет», цілком виправдовує себе і в наш час.

Історія дня захисту чорних котів.

З XIX століття чорний кіт став практично офіційним символом анархістів, а також використовувався як завуальований спосіб повідомлення про можливий злочин або саботаж. А століттям раніше пірати всерйоз вважали чорних котів символом удачі, і ті плавали на багатьох кораблях під "Веселим Роджером".

Щорічно в світі гине і пропадає (ймовірно, не без допомоги недоброзичливців) кілька десятків, а то і сотень тисяч чорних котів. В одному лише Римі господарі щорічно втрачають 15 тисяч чорних кішок. Крім того, є дані, що чорних кошенят рідше за інших забирають з притулків.

 День захисту чорних котів. 17 листопада.

Зібравши статистику по «невдачливим» тваринам, італійські активісти з Асоціації по захисту навколишнього середовища і тварин і взялися вирішувати проблему винищення чорних кішок. Першим кроком стало затвердження Дня захисту чорних котів в 2007 році. Як заявляють в Асоціації, організація буде не тільки допомагати кішкам, а й нагороджувати людей, які виявляють співчуття до зацькованим тваринам. Втім, в деяких країнах світах чорні кішки зовсім не потребують допомоги.

День захисту чорних котів в інших країнах.

Наприклад, у Великій Британії забобони щодо цих тварин носять виключно позитивний характер. Наприклад, в деяких районах Англії вірять, що господиня чорного кота ніколи не залишиться без шанувальників, а в Шотландії вважають, що кішка кольору ночі приносить в будинок багатство. Чи не ображають чорних кішок і моряки: вони впевнені, що корабельний або домашній кіт такого забарвлення обіцяє удачу в плаванні.

Бомбейська кішка, яка нагадує невелику пантерку, єдина офіційно визнана порода чорних кішок. І - мало хто знає - це штучно виведена порода. Ні, кішкам дуже важко зрозуміти людей - то вони ненавидять чорних пухнастих мурлик, то спеціально виводять саме чорних ... До речі, бомбейська кішка вважається досить розумною, щоб її можна було привчити до повідця і навіть "охороняти" будинок.

Бомбейська чорна кішка. 17 листопада, день захисту чорних кішок.

Бомбейська чорна кішка. 17 листопада, день захисту чорних кішок.

 

Чорні коти і кішки - зірки театру і фольклору, кіно і телебачення, герої різних міфів. Будь-який рижанин може чимало розповісти про чорну кішку в Старій Ризі, а якщо дивитися за межі нашої країни, то можна згадати мультяшних котів Фелікса і Черниша з Голлівуду першої половини XX століття. Чорних котів не соромилися мати багато відомих людей - починаючи від британського критика Семюела Джонсона (його кіт Ходж навіть має свій пам'ятник в Лондоні) і закінчуючи президентом США Джорджем Бушем-молодшим (кішка Індія прожила у нього і Лори Буш 18 років). Так, якщо володіння чорною кішкою приносить таку невдачу, що людина стає президентом, то ... загорніть нам пару таких "невдач"!

 

Тату и пирсинг салоны Одессы Лучшие салоны красоты в Одессе СПА салоны Одессы