НОВЫЕ САЛОНЫ

Бьюти-салон G.Bar

Салоны красоты. Одесса.
Педикюр и маникюр в Одессе
Визаж

Одесса
пер. вице-адмирала Жукова, 3/7
2018-05-22


Маникюр от Русланы Гордеевой

Индивидуальный мастер

Одесса
г. Черноморск (Ильичевск), проспект Мира, 8а
2018-05-22


Odessa SKINWORK, тату-студия

Тату салоны Одессы. Татуаж, пирсинг.

Одесса
пр. Шевченко, 15/2
2018-05-17


Центр красоты и здоровья "Аюр-Марина"

Косметология

Одесса
ул. Академика Заболотного, 71, корпус 1
2018-03-15


Александра, парикмахер широкого профиля

Парикмахерская
Индивидуальный мастер

Одесса
ул. Днепропетровская дорога, 94
2018-03-12


Отзывы о салонах

Фея (парикмахерская).

спасибо за классный миникюр!...


Этерия

С этого номера +380 (93) 535 09 95, позвонили. не спросили хочу ли я говорить, есть ли у меня время, начали навязывать свои БЕСплатные процедуры! На ф...


Салон-парикмахерская "Стиль"

Салон не плохой, первый раз пришла туда стричь сына. девушка с короткой стрижкой очень понравилась, ребенок у нее сидел хорошо, стрижка тоже отлично к...


Хамелеон

Здравствуйте! Хотела бы оставить отзыв о мастере маникюра - Виктории! Созвонились, договорились.Я выехала, прождала 40 минут, в итоге она не появилась...


Гарсон (GARSON)

Делала сложное окрашивание волос. Приятный мастер, который знает свое дело! Кофе очень вкусный и приятная спокойная атмосфера в салоне) Я осталась дов...17 листопада. День захисту чорних котів в Італії.

Щорічно 17 листопада в Італії відзначають вельми незвичайне свято - День захисту чорних котів (також відомий як День чорних кішок), який був заснований з ініціативи активістів італійської Асоціації із захисту навколишнього середовища і тварин (AIDAA) і вперше відзначався в 2007 році.

17 листопада. День захисту чорних котів в Італії.

Відомо, що у багатьох народів чорні коти вважаються символом нещастя. З давніх-давен їм приписувалися магічні властивості, їх називали втіленням нечистої сили і першими помічниками відьом і чаклунів. І хоча Середньовіччя залишилося позаду, темні забобони живі досі - і страждають від них, в першу чергу, чорні кішки. Відома пісня про те, що «только черному коту и не везет», цілком виправдовує себе і в наш час.

Історія дня захисту чорних котів.

З XIX століття чорний кіт став практично офіційним символом анархістів, а також використовувався як завуальований спосіб повідомлення про можливий злочин або саботаж. А століттям раніше пірати всерйоз вважали чорних котів символом удачі, і ті плавали на багатьох кораблях під "Веселим Роджером".

Щорічно в світі гине і пропадає (ймовірно, не без допомоги недоброзичливців) кілька десятків, а то і сотень тисяч чорних котів. В одному лише Римі господарі щорічно втрачають 15 тисяч чорних кішок. Крім того, є дані, що чорних кошенят рідше за інших забирають з притулків.

 День захисту чорних котів. 17 листопада.

Зібравши статистику по «невдачливим» тваринам, італійські активісти з Асоціації по захисту навколишнього середовища і тварин і взялися вирішувати проблему винищення чорних кішок. Першим кроком стало затвердження Дня захисту чорних котів в 2007 році. Як заявляють в Асоціації, організація буде не тільки допомагати кішкам, а й нагороджувати людей, які виявляють співчуття до зацькованим тваринам. Втім, в деяких країнах світах чорні кішки зовсім не потребують допомоги.

День захисту чорних котів в інших країнах.

Наприклад, у Великій Британії забобони щодо цих тварин носять виключно позитивний характер. Наприклад, в деяких районах Англії вірять, що господиня чорного кота ніколи не залишиться без шанувальників, а в Шотландії вважають, що кішка кольору ночі приносить в будинок багатство. Чи не ображають чорних кішок і моряки: вони впевнені, що корабельний або домашній кіт такого забарвлення обіцяє удачу в плаванні.

Бомбейська кішка, яка нагадує невелику пантерку, єдина офіційно визнана порода чорних кішок. І - мало хто знає - це штучно виведена порода. Ні, кішкам дуже важко зрозуміти людей - то вони ненавидять чорних пухнастих мурлик, то спеціально виводять саме чорних ... До речі, бомбейська кішка вважається досить розумною, щоб її можна було привчити до повідця і навіть "охороняти" будинок.

Бомбейська чорна кішка. 17 листопада, день захисту чорних кішок.

Бомбейська чорна кішка. 17 листопада, день захисту чорних кішок.

 

Чорні коти і кішки - зірки театру і фольклору, кіно і телебачення, герої різних міфів. Будь-який рижанин може чимало розповісти про чорну кішку в Старій Ризі, а якщо дивитися за межі нашої країни, то можна згадати мультяшних котів Фелікса і Черниша з Голлівуду першої половини XX століття. Чорних котів не соромилися мати багато відомих людей - починаючи від британського критика Семюела Джонсона (його кіт Ходж навіть має свій пам'ятник в Лондоні) і закінчуючи президентом США Джорджем Бушем-молодшим (кішка Індія прожила у нього і Лори Буш 18 років). Так, якщо володіння чорною кішкою приносить таку невдачу, що людина стає президентом, то ... загорніть нам пару таких "невдач"!

 

Тату и пирсинг салоны Одессы Лучшие салоны красоты в Одессе СПА салоны Одессы